Leden & Contact

Ouders voor Kleuters

Leden 2019-2020

We zien onze ouderraad graag aangroeien met nieuwe ouders die een handje willen toesteken tijdens de activiteiten, mee willen nadenken over nieuwe initiatieven, logistiek kunnen ondersteunen of zinvolle tips kunnen geven. Extra handen kunnen we steeds gebruiken!

Naam

GSM

Mail

Papa / Mama van

Diana Van den Eynde

(Voorzitter; Facebook; Gimme; Website)

0497 / 76.42.26

voorzitter@oudersvoorkleuters.be

diana.vandeneynde.dvde@gmail.com

Robin (O3)

Pieter Van Bastelaere

(Financiën;

Ere-Voorzitter Gezinsraad;

(Voorzitter Schoolraad)

0486 / 30.65.32

vanbastelaere@mail.com

Minne (O3)

Bart Van Dosselaer (Ondervoorzitter Gezinsraad)

0474 / 67.46.76

barrie1981@hotmail.com

Nand (O2)

An Marischal

(Secretaris Schoolraad en Ouderraad)

0474 / 59.62.11

an.marischal@telenet.be

Moïra (J2)

Angelique Smet

0495 / 89.04.07

angelique.smet@gmail.com

Noah (GAV3)

Annelies Haentjens

0485 / 67.87.24

annelies_haentjens@hotmail.com

Pepijn (GAV4), Marloes (GAV3)

Ellen Claessens

0474 / 81.96.41

ellen_claessens17@hotmail.com

Blake (J4)

Faye Stevens

0473 / 79.98.46

faye@lescrauwaet-stevens.be

Lou (O3), Flo (J1)

Gert Van den Bossche

(Lokaal Overleg)

0474 / 45.02.76

gert.van.den.bossche@telenet.be

Pepijn (GAV4), Marloes (GAV3)

Karen Van Hoye

0498 / 61.71.41

kvhoye@yahoo.com

Lara (O4), Cleo (O3)

Kristel Janssens

0476 / 29.39.59

krist.janssens@gmail.com

Marlies (GAV3)

Lien Marnef

0495 / 44.82.48

lien.marnef@gmail.com

Liset (J1)

Maarten Hofland

0473 / 71.97.27

maartenheleen@gmail.com

Nathen (GAV4)

Nele Gijbels

0495 / 61.05.92

joachimnele@gmail.com

Anouk (O5)

Pieter Blommaert

0478 / 96.00.95

pieter.blommaert@gmail.com

Simon (O5)

Pieter Lefebure

0486 / 16.75.46

pieterlefebure@live.be

Felix (GAV3)

Shannon Jansen-Smith

0498 / 57.31.92

jansen.shannon@gmail.com

Alena (J1)

Tania Poppe

0474 / 82.55.64

tania.poppe@gmail.com

Lukas (GAV4), Leon (GAV2)

Thomas De Witte

(Lokaal Overleg)

0476 / 59.35.92

thomas.dewitte@telenet.be

Sien (O2)

Lid worden?

Extra helpende handen kunnen we steeds gebruiken!


Stuur een mailtje naar voorzitter@oudersvoorkleuters.be met de volgende gegevens:


  • je naam
  • je telefoon of GSM nummer
  • mailadres
  • naam en klas van je peuter(s) / kleuter(s)


We heten je alvast van harte welkom op onze volgende vergadering!

Hoe kan u ons bereiken?


  • Per Post


         Sint Elisabethstraat 62

         9120 Melsele


  • Per Mail


          voorzitter@oudersvoorkleuters.be

          of rechtstreeks via onze leden




Ouderraad

   


Hoe kan u ons bereiken? Heel simpel via volgende wegen: